- Reklama -zprávy

Poradí si s jógovými pozicemi, hodí se k saku. Jak nosit sportovní oblečení?

Date:

Share:

Nevíme, čím to je, ale možná s námi budete souhlasit, že ve chvíli, kdy si na sebe dáte sportovní oblečení, cítíte se hned o něco víc fit a štíhlejší.

Ale jen obléknout se do sportovních kousků nestačí. Jsou především funkční a měly by sloužit svému účelu.

Sportovní móda je pohodlná, praktická, často už i inteligentní a stále stylovější. Stala se již běžnou součástí i našeho každodenního šatníku, zejména když většinu dní trávíme doma.

Převlékat se z tepláků do tepláků, z trička do mikiny a z legín do overalu, a přitom ve skříni nechat ležet džíny a košile, je tak dnes naprosto v pořádku. Mějte doma stylovou sportovní výbavu využitelnou pro cvičení i běžné nošení. Toto jsou aktuální trendy.

V praxi na ženském sportovním oblečení mnohé nejvíce ocení jeho schopnost „držet“ vše na správném místě. Vysoký pas při pevných, ale elastických, legínách dostává ještě větší rozměry a narůstá do výšky. Díky tomu pořádně zpevňuje oblast břicha a boků.

Sportovní podprsenky jsou ideální i pro běžné nošení. Ještě lepší jsou nové modely, které v oblasti hrudníku nekončí těsně pod prsy, ale sahají až těsně nad pupek. Mohou se tak nosit také jako top.

Pokud vám zase překáží padající tričko při náročných jógových pozicích nebo kalhoty, které klouzají, vyřešíte to elastickým sportovním overalem, přes který si případně můžete přehodit volný top.

Přestože stoprocentní bavlna představuje největší pohodlí, není pro intenzivní sportování ideální. Ale výrobci přicházejí s různými novými vlákny a materiály, které nepropouštějí teplo a nevstřebávají pot.

Zejména v zimě jsou takové materiály dobrými pomocníky sportovců, kteří nejraději sportují venku.

Kromě toho k samotné funkčnosti materiálu přibývají i jiné funkce oblečení, které s vámi následně dokážou komunikovat. Smart sportovní podprsenky mají v sobě zabudované sportovní hodinky, ukazatel tepu a výkonu, na trhu lze nalézt například jógové kalhoty Nadi X od značky Wearable X, které mají v sobě zabudované senzory a vedou vás jednotlivými jógovými pozicemi.

Kombinace audio instrukcí a vibrování vás naučí dostat se do pózy správným způsobem. Aktivitu vašeho srdce při cvičení mohou sledovat také inteligentní rukávy nebo biometrické tričko.

Luxusní a sportovní
Móda na běžné nošení se stále více podobá tomu, co jsme si kdysi oblékali jen do posilovny. V komfortních širokých kalhotách, elegantních legínách či v teplákové bundě z různých druhů materiálu a v pestrém barevném zpracování si můžete zacvičit nebo jít do práce.

Legíny můžete nosit například k saku a delšímu topu, stejně tak jednoduché tepláky, ideálně tmavší barvy.

Chcete-li k teplákům nosit lodičky, tak opatrně, aby to nepůsobilo nevkusně. Materiál kalhot by měl být tenčí a ideální je široký střih, popřípadě ultra úzký.

Kromě toho do sportovní módy se vrací zejména minimalismus a jednotnost. Příliš křiklavé barvy a mnoho vzorů jsou spíše na škodu. Nosí se sety, které spolu ladí.

━ nové příběhy

Jak se vypořádat s vyhořením

Vyhoření nás může doběhnout v mnoha oblastech života, nicméně v profesní oblasti je to možná nejběžnější. Snažíme se podat co nejlepší výkony, uživit rodinu, potěšit svého šéfa, a tak pracujeme na dvě stě procent a...

Surrealistické obrazy

Surrealismus je umělecký směr, který se zrodil ve Francii. Vycházel z dadaismu, který symbolizoval Goya, Bosh nebo Arcimbola. Zabývá se snovými fantaziemi, které jsou...

Plazmový řezací stroj – efektivní nástroj pro dělení různých materiálů

Plasmová řezačka nabízí skvělé vlastnosti, které oceníte při řezání materiálů. Je vhodná pro dělení různých materiálů, přičemž je efektivní a precizní. Ve srovnání s jinými...

Kde mi půjčí, když jsem důchodce a potřebuji peníze ihned?

Na trhu je nepřeberné množství bankovních i nebankovních společností, které se neustále perou o nové zákazníky. Avšak o klienty z takzvané rizikové skupiny je již...

Kvalitní betonové stěrky Microbond

Dekorativní a dekorační pohledová stěrka Microbond je stěrka na bázi mikrocementu, které poskytuje moderní a nadčasové řešení, nejen při požadavku na vzhled pohledového betonu,...
- Komerční sdělení -pr článek