- Reklama -zprávy

Poradí si s jógovými pozicemi, hodí se k saku. Jak nosit sportovní oblečení?

Date:

Share:

Nevíme, čím to je, ale možná s námi budete souhlasit, že ve chvíli, kdy si na sebe dáte sportovní oblečení, cítíte se hned o něco víc fit a štíhlejší.

Ale jen obléknout se do sportovních kousků nestačí. Jsou především funkční a měly by sloužit svému účelu.

Sportovní móda je pohodlná, praktická, často už i inteligentní a stále stylovější. Stala se již běžnou součástí i našeho každodenního šatníku, zejména když většinu dní trávíme doma.

Převlékat se z tepláků do tepláků, z trička do mikiny a z legín do overalu, a přitom ve skříni nechat ležet džíny a košile, je tak dnes naprosto v pořádku. Mějte doma stylovou sportovní výbavu využitelnou pro cvičení i běžné nošení. Toto jsou aktuální trendy.

V praxi na ženském sportovním oblečení mnohé nejvíce ocení jeho schopnost „držet“ vše na správném místě. Vysoký pas při pevných, ale elastických, legínách dostává ještě větší rozměry a narůstá do výšky. Díky tomu pořádně zpevňuje oblast břicha a boků.

Sportovní podprsenky jsou ideální i pro běžné nošení. Ještě lepší jsou nové modely, které v oblasti hrudníku nekončí těsně pod prsy, ale sahají až těsně nad pupek. Mohou se tak nosit také jako top.

Pokud vám zase překáží padající tričko při náročných jógových pozicích nebo kalhoty, které klouzají, vyřešíte to elastickým sportovním overalem, přes který si případně můžete přehodit volný top.

Přestože stoprocentní bavlna představuje největší pohodlí, není pro intenzivní sportování ideální. Ale výrobci přicházejí s různými novými vlákny a materiály, které nepropouštějí teplo a nevstřebávají pot.

Zejména v zimě jsou takové materiály dobrými pomocníky sportovců, kteří nejraději sportují venku.

Kromě toho k samotné funkčnosti materiálu přibývají i jiné funkce oblečení, které s vámi následně dokážou komunikovat. Smart sportovní podprsenky mají v sobě zabudované sportovní hodinky, ukazatel tepu a výkonu, na trhu lze nalézt například jógové kalhoty Nadi X od značky Wearable X, které mají v sobě zabudované senzory a vedou vás jednotlivými jógovými pozicemi.

Kombinace audio instrukcí a vibrování vás naučí dostat se do pózy správným způsobem. Aktivitu vašeho srdce při cvičení mohou sledovat také inteligentní rukávy nebo biometrické tričko.

Luxusní a sportovní
Móda na běžné nošení se stále více podobá tomu, co jsme si kdysi oblékali jen do posilovny. V komfortních širokých kalhotách, elegantních legínách či v teplákové bundě z různých druhů materiálu a v pestrém barevném zpracování si můžete zacvičit nebo jít do práce.

Legíny můžete nosit například k saku a delšímu topu, stejně tak jednoduché tepláky, ideálně tmavší barvy.

Chcete-li k teplákům nosit lodičky, tak opatrně, aby to nepůsobilo nevkusně. Materiál kalhot by měl být tenčí a ideální je široký střih, popřípadě ultra úzký.

Kromě toho do sportovní módy se vrací zejména minimalismus a jednotnost. Příliš křiklavé barvy a mnoho vzorů jsou spíše na škodu. Nosí se sety, které spolu ladí.

━ nové příběhy

Vybíráme jídelní stůl a k němu pohodlné židle

Zařizujete svou jídelnu a potřebujete vybrat velký stůl, ke kterému se vejde celá rodina a pohodlné židle, na kterých bude radost sedět? Poradíme s...

Jak výhodně nakoupit nábytek do kanceláře

V dnešní době, kdy dochází k masivnímu rozvoji technologií, mají lidé stále více příležitostí k získání zaměstnání nebo k založení nového podniku. Mohou si...

Podle čeho vybrat správnou sedačku do obývacího pokoje?

Sedací souprava je duší obývacího pokoje. Ležet, sedět nebo i poskakovat na ní budou všichni členové vaší domácnosti. Ne nadarmo se začátek každého dílu...

Jak si zajistit vysněné bydlení díky hypotéce

Máte jasnou představu o tom, jak by vaše vysněné bydlení mělo vypadat, ale tápete v tom, jak financovat jeho nákup? Pokud nemáte vlastní finanční...

Talismany a jejich specifika

Talismany či amulety mají ve šperkařství nebo obecně v oblasti drobných ozdob a cenností zvláštní postavení, jelikož je jim často připisována zvláštní moc. Přestože si...
- Komerční sdělení -pr článek