- Reklama -zprávy

4 důvody, proč moudré ženy nenechávají muže VŽDY platit účty

Date:

Share:

Dělíte se o výdaje, zda to celé „zatáhne“ on? Kdysi se říkalo, že na rande by vždy měl muž platit i za ženu. Měla to být přímo jeho povinnost, když si chtěl ženu získat nebo rytířské gesto, podobné jako přidržení dveří.

Jenže doba se změnila a sebevědomé ženy se rády podělí s placením účtu či někdy ho „zatáhnou“ samy. Proč?

Muži, kteří byli vychováváni k úctě vůči ženám a rodiči s tradiční výchovou svým partnerkám automaticky přidrží dveře, zasunou židličku, pomohou do kabátu. K takovým rytířským gestům patří i placení účtů za večeři, drinky nebo zábavu (samozřejmě jsou i zcela opačné typy mužů). Máte-li přítele, který dělá vše uvedeno automaticky a jednou za čas chcete zaplatit vy, může být překvapen. Zlatou střední cestou je podělit se a zaplatit společně.

Proč inteligentní ženy chtějí čas od času zaplatit účet v restauraci nebo v baru?

1) Nechtějí muže jen kvůli jeho penězům
Určitě i vy znáte ženy, které mnohdy využívají muže. Stačí, když o ně projeví zájem a ony ucítí šanci získat peníze nebo dary. Vědí, že chlapovi se líbí a udělají cokoli, aby s ním trávili čas. Některé ženy dokonce chodí čas od času ven s mužem, který je nepřitahuje a se kterým nechtějí nic mít jen proto, že neminou ani cent a dostanou co chtějí – dobré jídlo, drinky, zábavu.

Pokud tedy jednou za čas zaplatíte nebo se o platbu podělíte, nepřímo ukážete svému partnerovi, že nejste s ním kvůli penězům. Ukážete mu, že i vy investujete stejnou měrou do toho, abyste ho poznali a nevadí vám sem tam utratit trochu peněz, aby to byla férová hra.

2) Dokazuje to, že si partnera váží
Pokud jednou za čas vezmete platbu v restauraci nebo v baru na sebe, funguje to jako malé poděkování za jeho placení účtů. Nejedna žena má dobrý pocit, když zaplatí za večeři či nápoje nebo se s partnerem podělí. Muži si to sice obvykle nepřiznají, ale cítí se dobře, když jim žena ukáže, že je vděčná za čas, peníze a námahu, kterou jí věnují, aby jí prokázaly lásku.

Ano, zasloužíme si, aby se s námi zacházelo jako s královnami, ale to neznamená, že vždy narazíme na chlapa, který si nás váží. Takže, když najdete muže, který přesně ví, jak se k vám chovat, aniž byste mu to museli říct, zaplatit za jídlo je malé poděkování.

3) Jsou sebevědomé a hrdé
Nepřímo ukazujete, že si můžete dovolit hýčkat se i bez toho, abyste byli závislá na muži. Jinými slovy: dáváte mu najevo, že ho materiálně nepotřebujete, aniž byste se k němu chovali neslušně.

Funguje to opačně, než byste se mohli obávat. Na ženě, která chce muže, i když ho nepotřebuje, je něco sexy. Pro muže je taková žena velmi cenná. Na druhé straně máte jistotu, že vás nebude zneužívat. Velmi dobře si uvědomuje, že jste více než schopná se o sebe postarat sama, a proto ho kdykoli můžete opustit – pokud by nejednal správně.

4) Váží si jeho peněz a práce, kterou je získal
Je jednoznačné a nezpochybnitelné, že když vás chce muž vzít ven, měl by mít na to i dostatek financí. Pokud to s ním myslíte vážně, je důležité chápat jeho finanční situaci – speciálně, pokud je ještě student nebo z jiných důvodů nevydělává dostatek peněz.

Tehdy je dobrým gestem zaplatit jednou za čas účet z vašich financí. Popravdě řečeno, pokud máte rande několikrát do týdne v restauraci či v baru, za měsíc to může vyjít na nemalou částku. Proč nepřispět, máte-li tu možnost? Je to způsob, jak mu říci: dovol mi, abych ti pomohla.

My ženy hledáme svého pána dokonalého, sníme o princi na bílém koni, přičemž nevěnujeme pozornost slušným mužům, kteří o nás jeví zájem. Je to problém absence dobrých mužů nebo našich přehnaných očekávání?

━ nové příběhy

Vybíráme jídelní stůl a k němu pohodlné židle

Zařizujete svou jídelnu a potřebujete vybrat velký stůl, ke kterému se vejde celá rodina a pohodlné židle, na kterých bude radost sedět? Poradíme s...

Jak výhodně nakoupit nábytek do kanceláře

V dnešní době, kdy dochází k masivnímu rozvoji technologií, mají lidé stále více příležitostí k získání zaměstnání nebo k založení nového podniku. Mohou si...

Podle čeho vybrat správnou sedačku do obývacího pokoje?

Sedací souprava je duší obývacího pokoje. Ležet, sedět nebo i poskakovat na ní budou všichni členové vaší domácnosti. Ne nadarmo se začátek každého dílu...

Jak si zajistit vysněné bydlení díky hypotéce

Máte jasnou představu o tom, jak by vaše vysněné bydlení mělo vypadat, ale tápete v tom, jak financovat jeho nákup? Pokud nemáte vlastní finanční...

Talismany a jejich specifika

Talismany či amulety mají ve šperkařství nebo obecně v oblasti drobných ozdob a cenností zvláštní postavení, jelikož je jim často připisována zvláštní moc. Přestože si...
- Komerční sdělení -pr článek